En romslig kjølebag på 10 liter for enhver utflukt. Laget av 27 % sertifisert resirkulert polyester (RCS) med et vannavstøtende PU-belegg, gir den enkel rengjøring og pålitelig beskyttelse mot været. Den ekstra tykke PEVA-isolasjonen sikrer riktig temperatur på innholdet over lengre tid, slik at mat og drikke holder seg ferskt lenger. Bagen har et 2-i-1-bæresystem med et komfortabelt bærehåndtak og en justerbar, avtakbar skulderstropp for enkel transport. Festestropper og karabinlås-klare løkker gjør det enkelt å sikre flasker, verktøy eller annet utstyr, mens den innebygde flaskeåpneren er et praktisk tillegg for utendørseventyr. Den er designet med brede nettinglommer på siden og en stor ytterlomme, og gir rask tilgang til alt du trenger. Alle Nordic Drift-produkter er kvalitetstestet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, dekkes alle varer av 5 års garanti mot produksjonsfeil.
• 2-i-1 bæresystem
• Justerbare stopper
• PEVA søm som gjør sørger for at det ikke blir lekkasje
• Vannavstøtende
• Praktisk størrelse
5.09 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 755,00 | 735,00 | 715,00 | 695,00 | 681,00 | 668,00 |
Svart
| Artikkelnummer | ND210.0301 |
| Størrelse | 29 x 20 x 27 cm |
| Vekt | 586g |
| Trykkeflate | 90 x 60 mm |
| Materiale | Polyester,PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2 |
| Nästa Leverans : 2026-05-13 | 1944 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |