Bygget for å vare, laget for å utforske.Hold deg hydrert på hvert eventyr med Nordic Drift Single Wall Adventure vannflaske (750 ml). Laget av 68 % høykvalitets RCS-sertifisert resirkulert rustfritt stål, har den et slitesterkt pulverlakkert kabinett og et bærehåndtak som også fungerer som en lås, slik at flasken din er sikker og fullstendig lekkasjesikker. Denne lette og robuste 750 ml-flasken er perfekt for fotturer, sport eller hverdagsbruk, og kombinerer praktisk bruk med holdbarhet og utendørsytelse. Alle Nordic Drift-produkter testes for kvalitet. Fordi vi vil kunne stole på ytelsen og holdbarheten til produktene våre, leveres hver vare med 5 års garanti mot produksjonsfeil.
• 5 års garanti
• Kvalitetstestet på hver bestilling
• Holdbar og pålitelig
1.27 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 136,00 | 132,00 | 128,00 | 125,00 | 122,00 | 120,00 |
Svart
| Artikkelnummer | ND310.0301 |
| Størrelse | 32.5 x ø 7.1 cm |
| Vekt | 180g |
| Trykkeflate | 30 x 80 mm |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5052 |
| Nästa Leverans : 2026-08-05 | 3000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |