Dobbelvegget termosflaske av merket Hydro Flask. Flasken er laget av høykvalitets rustfritt stål og har en pen pulverlakkering. Utstyrt med en fleksibel plastskrukork med bærehåndtak. Den unike TempShield® dobbeltveggede vakuumisolasjonen holder kalde drikker kalde i opptil 24 timer og varme drikker varme i opptil 12 timer. Lekkasjefri. Tåler oppvaskmaskin. Å vaske for hånd anbefales for å bevare avtrykket. Det slanke designet passer i de fleste koppholdere. Designet for daglig bruk og enkel å ta med seg. Ideell for treningsstudioet, på jobben eller på skolen. Kapasitet 710 ml.
| Antall | 1 | 24 | 120 | 600 | 1200 | 2400 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 799,00 | 744,00 | 689,00 | 661,00 | 633,00 | 606,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 263375-002 |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Lengde | 28 cm |
| Diameter | 7.3 cm |
| Vekt | 380 g |
| Volum | 1322.5822 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |