Strike er en fotball i størrelse 5 laget for fritidslek i hager, på strender og i parker. Den passer for alle ferdighetsnivåer og har en slitesterk konstruksjon av høy kvalitet for pålitelig ytelse, kombinert med et lekent design som gjør den attraktiv for salg i butikk.
0,19 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 82,00 | 78,00 | 76,00 | 74,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 12641990 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 0,19 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PVC |
| Størrelse | 21,5 x 21,5 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 42x46x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159741428 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |