Kulepenn med blå blekk fra Stilolinea®-merket. Laget av 100% resirkulert ABS-plast som stammer fra resirkulerte elektroniske og/eller kasserte apparater. Met standard påtrykk av resirkuleringssymbolet ved siden av klipset. Et ansvarlig valg. Made in Italy.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 10,30 | 10,10 | 9,85 | 9,60 | 9,40 | 8,95 |
Hvit
| Artikkelnummer | 261880-002 |
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Lengde | 13.4 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 9 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | Italy |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |