Bygget for å vare, laget for å utforske. Nordic Drift Solar Powerbank 10 000 mAh leverer pålitelig strøm i et kompakt og robust design for utendørs bruk. Den er bygget med et førsteklasses litiumbatteri i A-klasse og et kabinett laget av RCS-sertifisert resirkulert ABS/PC, og er designet for holdbarhet på farten. Tre sammenleggbare, høyeffektive solcellepaneler støtter lading utenfor strømnettet. Når den utsettes for sterkt sollys, lades powerbanken effektivt og leverer nesten 2000 mAh etter bare 3 timer. Med 20 W hurtiglading via USB-C og 18 W via USB-A, pluss to integrerte ladekabler (Lightning og USB-C), tilbyr den fleksible ladealternativer. Den er IPX3-klassifisert, tåler vannsprut, egnet for utendørs bruk og lett regn, inkluderer en supersterk integrert campinglampe. Alle Nordic Drift-produkter testes grundig for kvalitet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, dekkes hver vare av 5 års garanti mot produksjonsfeil.
• Eventyrbestandig friluftsutstyr du kan stole på
• Holdbar og pålitelig
• Høyytelsesutstyr
• Pakket i plastfri FSC®-gaveeske
• Kvalitetstestet på hver bestilling
• 5 års garanti
• Integrert ladekabel (Lightning og type C)
• Med integrert type C-kabel for lading og opplading
• LED til camping
• Vannresistent
• Solcellepanel av høy kvalitet
• A-klasse batteri med opptil 500 sykluser
3.63 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1057,00 | 1029,00 | 1000,00 | 972,00 | 954,00 | 935,00 |
Svart
| Artikkelnummer | ND410.0001 |
| Størrelse | 17.4 x 10 x 2.9 cm |
| Vekt | 480g |
| Trykkeflate | 40 x 80 mm |
| Materiale | Resirkulert ABS,rPC |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg batteridirektivet 2006/66/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold Alkaline batterisikkerhetsdirektiv EN62133, Overhold direktivet for radio og telekomutstyr 2014/53/EU, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold sikkerhetsdirektivet for batteritransport UN38.3, Lufttransportsertifikat som brukes til luftforsendelse, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 443 |
| Nästa Leverans : 2026-06-24 | 1500 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |