Med vannavvisende GRS sertifisert resirkulert polyester festes Byron flaskepose sikkert til favorittvannflasken eller favorittkoppen din, slik at væske aldri er langt unna. Den har et sterkt borrelåsfeste og et elastisk nett med sklisikkert grep, slik at drikken din holdes godt på plass. I hovedrommet med glidelås kan du trygt oppbevare verdisaker, inkludert de fleste smarttelefoner, mens den fremre glidelåslommen gir rask tilgang til mindre gjenstander som bankkort, ID eller nøkler. Med perfekt utforming for treningssenteret eller eventyr utendørs frigjør Byron flaskepose plass i lommene og holder ting organisert på en bærekraftig måte.
1,78 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 28,00 | 27,00 | 26,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 13013590 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 1,78 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 10 x 18 x 2 cm |
| Emballasje | 150stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 40x40x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159754657 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | GRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5080 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |