Gjenbrukbar to-go-kaffekopp med dobbel vegg fra varemerket Wooosh. Koppen er laget av resirkulert rustfritt stål og har en innervegg av plast. Det skrubare lokket har en snap/drikkeåpning. Koppen er utstyrt med en praktisk bæreløkke på lokket, noe som gjør det enkelt å bære den i hånden mens du går. Den lekkasjesikre designen sikrer at du kan bære koppen uten bekymring, selv om den ikke holder seg oppreist. I tillegg passer den inn i nesten alle bilkoppholdere. Et ideelt termokrus for kaffe på farten. Tåler ikke oppvaskmaskin. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 45%. Kapasitet 400 ml. Rustfritt stål kan resirkuleres mange ganger, mens kvaliteten på materialet stort settbeholdes. Ved å bruke resirkulert rustfritt stål trengs færre nye råvarer. Dette betyr mindre energiforbruk og mindre bruk av vann.
Beige
| Artikkelnummer | 262461-357 |
| Materiale | Silikon, PP, Resirkulert rustfritt stål |
| Lengde | 8.8 cm |
| Diameter | 8.6 cm |
| Vekt | 190 g |
| Volum | 859.7031 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |