Dobbeltvegget, gjenbrukbar kaffekopp med lokk, fra Circular&Co. Koppen er laget av 98 % resirkulert rustfritt stål. Lokket er laget av PP og 100% resirkulerbart. Den isolerende effekten holder drikken din på riktig temperatur i lang tid. Lokket på denne kaffekoppen har spesielle innovative funksjoner som en trust-lock-mekanisme og en swift-click-lukking. Trykk på lokket for å drikke. Klikk på lokket for å lukke koppen og låse lokket. Du kan enkelt gjøre dette med én hånd. I tillegg har lokket en tydelig åpen og lukket posisjon for en enda bedre 360-graders drikkeopplevelse, slik at du kan drikke fra alle vinkler. Denne ideelle koppen er derfor 100 % lekkasje og sølfri og ideell for på farten. Tåler oppvaskmaskin. Å vaske for hånd anbefales for å bevare avtrykket. Inkludert bruksanvisning. Kapasitet 227 ml.
| Antall | 1 | 48 | 96 | 192 | 576 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 454,00 | 413,00 | 385,00 | 358,00 | 344,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 269481-002 |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål |
| Lengde | 12.8 cm |
| Diameter | 8.4 cm |
| Vekt | 231 g |
| Volum | 709.3465 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |