Bygget for å vare, laget for å utforske.Dette titankruset på 450 ml er lett, utrolig sterkt og motstandsdyktig mot rust og lukt. Perfekt for varme drikker enten du er ute i naturen eller nyter en stille morgen utendørs. Det isolerende titanet holder drikken varm lenger, mens det komfortable håndtaket sikrer trygg og enkel bruk.Alle Nordic Drift-produkter testes nøye for kvalitet. Fordi vi stoler fullt og helt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, leveres hver vare med 5 års garanti mot produksjonsfeil. Pakket i FSC-gaveeske.
• 5 års garanti
• Holdbar og pålitelig
• Kvalitetstestet på hver bestilling
3.63 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 302,00 | 294,00 | 286,00 | 278,00 | 272,00 | 267,00 |
Sølvfarget
| Artikkelnummer | ND340.0102 |
| Størrelse | 9.3 x ø 7.7 cm |
| Vekt | 72g |
| Trykkeflate | 25 x 50 mm |
| Materiale | Titanium |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1767 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |