Denne lysestaken er håndlaget av roten fra et teaktre, et avfallsprodukt fra teakindustrien. Den er hentet fra sertifiserte teakplantasjer i Indonesia og håndlaget av håndverkere i et lite, landlig verksted i Øst-Java.
0,86 kg
Tre
| Artikkelnummer | 12632671 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtrykk | 0,86 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | INDONESIA |
| Materiale | Resirkulert tre |
| Størrelse | 7 x 9,5 x 7 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 1kg |
| Vekt | 0,95kg |
| Emballasje | 18x18x12cm |
| GTIN / EAN | 8713159683124 |
| GPSR-Informasjon | P.O Box 109 9670 AC Winschoten The Netherlands hello@originalhome.nl www.originalhome.nl |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 227 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |