Dette elegante settet inkluderer en håndsåpedispenser og et duftlys. Begge er laget for å gi et snev av komfort og pleie til din daglige rutine. Håndsåpen kommer i en 250 ml glassflaske med pumpedispenser. Den er biologisk nedbrytbar, fri for parabener, palmeolje, PEG, SLS og SLES. Det 150 g tunge lyset er laget av rentbrennende rapsvoks som brenner helt ned, slik at glasset kan brukes om igjen. Lyset er tilgjengelig med 3 forskjellige dufter: «Echoes of Kindness» (mimosa, iris og bergamott), pakket i en hvit eske. «Quiet Rebellion» (tonkabønne og rose), pakket i en rød eske. «Tender Affection» (svart rav, sitron og liljekonvall), pakket i en grønn eske. Laget i Nederland.
1,00 kg
| Antall | 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 360,00 | 350,00 | 340,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 12640601 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 45 |
| CO2-avtrykk | 1,00 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | Glass |
| Størrelse | 15 x 19 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 18x45x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159738473 |
| GPSR-Informasjon | Wellmark B.V. Hinthamereinde 55 5211PM Netherlands +31623798027 info@wellmark.nl |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 736 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |